Bezpieczeństwo zakupów zapewnia Nextranet.pl

Logo

Czytaj Nas
Audiobooki , Ebooki , E-prasa

główne menu

Nowości SQN Dom Horroru Helion
Partner nexto

Książę Cieni - ebook

29,90 28,40 zł (zawiera 5 % VAT)

  • EPUB (znak wodny)
  • MOBI (znak wodny)

Aleksandra Polak 

04.09.2019

polski

488

Czwarta Strona

9 788 366 381 032

Opis:

Mroczne intrygi, polowania na demony i czarna magia… Miłość i nienawiść jeszcze nigdy nie były sobie tak bliskie!

Złowrogie moce oplatają członków Circus Lumos, a Książę Cieni czai się w każdym, kto staje na ich drodze do odnalezienia światłości. Przyszedł czas na podróż i wielkie poszukiwania, które zmienią życie Alicji i jej przyjaciół na zawsze.

Wszyscy mamy ciemną stronę. Nie każdy z nas potrafi ją okiełznać, ale dążenie do odkrycia iskry, która roznieci ogień i poprowadzi nas do światła, to cudowna podróż, w którą każdy kiedyś wyrusza. Czy macie odwagę, żeby podjąć się wyzwania i sprostać temu, co kryje się w mroku? Odwaga i przekora to klucz do wygranej.

Czytelnicy o pierwszym tomie Circus Lumos:
„Czytanie Króla Kier zaczęłam z wielkim sentymentem, ponieważ Alicja do bólu przypominała mnie ze szkolnych lat. Następnie wkroczyła magia wraz z klimatyczną aurą nieziemskiego cyrku i wtedy... ta książka porwała mnie do reszty!”
Maja Kłodawska, Maja K.
„Lektura obowiązkowa dla miłośników Darów Anioła, Cyrku Nocy oraz… Mean Girls. Król Kier to nowa przygoda, tajemnicza magia, historia doprawiona nastoletnim życiem i miłością nie z tej ziemi! Nie mogę się doczekać następnego tomu".
Paweł Dębowski, P42
„Połączenie magii i romansu, skąpane w niesamowitym klimacie cyrku, potrafi przyprawić o szybsze bicie serca. Wejdź i zatrać się w Circus Lumos”.
Zuzanna Burkowska, Kulturalna Szafa

Opinie o produkcie


Bądź pierwszą osobą, która doda opinię. Kliknij tutaj.
 
  100% gwarancji satysfakcji Możesz absolutnie bez żadnego ryzyka kupić wybrany produkt z naszej oferty. Chcemy przekonać Cię, że cyfrowe publikacje to przyszłość. Jesteśmy pewni, że ta forma publikacji przypadnie Ci do gustu, dlatego też dajemy 100% gwarancję. Dzięki temu możesz mieć pewność, że albo będziesz zadowolony z naszych produktów... albo zwrócimy Ci pieniądze.
Kup Książę Cieni - ebook
Forma zakupuCena

Książę Cieni - ebook

29,90 28,40 zł (zawiera 5 % VAT)
    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)

Twój koszyk

Koszyk jest pusty.
Czytniki w SUPEROFERCIE

Nowości

  1. 1.Ratownicy czasu 2. Nad wodami Nilu
  2. 2.Zdradzona
  3. 3.Ocalało tylko serce
  4. 4.Zdarzyło się wczoraj
  5. 5.Nasze wszystkie światła
  6. 6.Zbłąkany syn
  7. 7.Dragona z Tarapatii
  8. 8.Łapy i ogony
  9. 9.To nie tak miało być!
  10. 10.Moc Apoliona

Najchętniej kupowane

  1. 1.Karolcia
  2. 2.Kapelusz Pani Wrony
  3. 3.Doktor Dolittle i jego zwierzęta
  4. 4.Kot biznesik
  5. 5.Karolcia
  6. 6.Afryka Kazika
  7. 7.Legendy morskie
  8. 8.Plastusiowy Pamiętnik
  9. 9.Pinokio
  10. 10.Plastusiowy pamiętnik